Rodinné centrum Zvoneček

RC Zvoneček nabízí rodičům a dětem možnost aktivně trávit volný čas v bezpečném a útulném prostředí klubu (nekuřácký prostor s jasnými pravidly a hranicemi upravený pro pobyt malých dětí ), růst v kolektivu dalších dětí, přirozený pobyt mezi vrstevníky a nácvik mimo-rodinných sociálních kontaktů. Pro návštěvníky je místem k navazování nových vztahů, odpočinku, výměně zkušeností a inspirace.

Zvoneček je otevřen pro všechny rodiče, maminky na mateřské a rodičovské dovolené a jejich děti předškolního věku. K dispozici je herna a společenská místnost, kde se rodiče a děti společně scházejí.

Program RC funguje celoročně. V rámci setkání je vždy pro děti připravený krátký interaktivní program, uzpůsobený jejich věku. Jedná se zejména o výtvarné a pohybové programy, které rozvíjejí zábavnou formou jejich dovednosti, motorický rozvoj a tělesnou zdatnost. V rámci hudebních programů děti zpívají jednoduché písničky, které samy doprovází na dětské hudební nástroje, učí se tak rytmu, pohybu a hudební nauce. Svoji představivost a fantazii si děti procvičují při společných divadelních představeních a pohádkách. V letních měsících je využívána přilehlá zahrada k pobytu venku na houpačkách a pískovišti.

Ve školním roce 2019/20 se budou konat dopolední setkání pro maminky s malými dětmi v úterý, ve středu a ve čtvrtek od 9:00 do 12:00, pravidelný provoz začínáme 1.10.2019. 

Zájmové kroužky pro předškoláky a školáky budou probíhat v tomto harmonogramu:

Klub Hopík (děti 5-9let) - v pondělí od 16.45-17.45 na Velkém sále. Více informací zde.

Klub Ještěrky (1.-5. třída) - v úterý od 16.30-18.00 v prostorách RC Zvoneček. Více informací zde.

Klub Tkanička (děti 4-6let) - ve středu od 16.30-18.00 v prostorách RC Zvoneček. Více informací o klubu Tkanička naleznete na samostatné stránce

V době klubů je pro rodiče k dispozici posezení v přilehlé kavárně včetně herny pro menší sourozence.

Program RC Zvoneček
Ceník
Pravidla
Kontakt
Kdo se stará o program
Klub Tkanička 
- Laktační poradenství a mimiporadna - stránka se připravuje
Fotogalerie z proběhlých akcí 

RC Zvoneček je podpořeno z programu Rodina Ministerstva práce a sociální věcí, z programu na podporu činnosti mateřských center Libereckého kraje a od Statutárního města Liberec.

mpsv  logo liberecky kraj liberec

 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - hostů: 9 

Zřizovatel Centra
www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty