NZDM Zapes

Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Zapes (Zakopanej pes) tu je proto, aby nabídlo pomoc těm mladým lidem v Liberci ve věku 10-26 let, kteří vykazují nebo je ohrožuje společensky nepřijatelné a rizikové chování (užívání drog, kriminalita, předčasné zahájení sexuálního života, šikana, aj.). Tato pomoc spočívá v nabídce sociálních služeb skrze volnočasové aktivity. Tato činnost slouží k řešení původu společensky nežádoucího chování v životech mládeže, dále k nalezení pozitivního a společností přijatelného životního stylu a tím k jejímu úspěšnému zapojení do společnosti.

Naše služby jsou určeny především dětem a mládeži, které bezcílně a neorganizovaně tráví svůj volný čas v ulicích našeho města. Vstup do klubu je zdarma, nikdo není omezen časem příchodu či odchodu, ani zapojením se do nabízeného programu.


Otvírací doba klubu:

pondělí: 13:30 - 16:00
úterý:     14:00 - 17:30
středa:   14:00 - 17:30
čtvrtek:  14:00 - 17:30
pátek:     13:30 - 16:00

 

 

Kontakty a další informace naleznete zde.

alt

 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - hostů: 11 

Zřizovatel Centra
www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty