Tkanička - klub pro předškoláky PDF Tisk Email

Tkanička je klub pro tvořivé děti. Jednotlivé lekce jsou motivovány pohádkami a příběhy z dětských knížek. Dětem vždy přečteme příběh nebo zahrajeme pohádku jako divadélko, společně se naučíme básničku nebo písničku a něco si vyrobíme. Na závěr lekce si zahrajeme pohybovou hru.

Všechny aktivity jsou provázány s motivem pohádky nebo příběhu. Děti si během roku vyzkouší různorodé výtvarné techniky, dramatizaci pohádek a naučí se mnoho nových básniček a písniček. Ukázky z četby mohou být inspirací pro rodiče k výběru knížek pro čtení doma.

Klub se ve školním roce 2018/19 bude konat ve čtvrtek od 16.30-18.00. První setkání Tkaničky proběhne 4.10.2018. 

Na kroužek je možné se přihlásit na pololetí (přihlášky je možné dostat u obsluhy v Cafe di Cono), nebo využít přihlášení na jednotlivé lekce. Cena kroužku na pololetí je 1100Kč. V případě jednorázové návštěvy kroužku je nutné se předem přihlásit na adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , cena jedné lekce pak je 90 Kč.

 

 

 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - hostů: 6 

Zřizovatel Centra
www.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty