Krámek Krokouš - víc než jen second hand

Náš obchod je malý krámek s několikaletou historií, který je pravidelně navštěvován zákazníky nejen z Ruprechtic.

Vážené a milé zákaznice našeho obchůdku - krámku Krokouš! 

Po delší době se ozýváme z nových prostor krámku (v budově naproti původnímu místu), do kterých jsme se přestěhovali začátkem prosince.

Plesová sezóna je v plném proudu, a tak u nás najdete až do jejího konce slavnostní oblečení včetně společenské obuvi za velmi příznivé ceny. Rovněž je stále dost zimního zboží pro všechny věkové kategorie. Bundy, boty, svetry, čepice, šály.  Zima ještě potrvá. Jen přijít a vybrat si!

Děkujeme za Vaši přízeň, děkujeme za darované oblečení i za vaše nákupy u nás, kterými přispíváte na provoz celého centra Konopná.

Na Valentýnský týden (13.-17. února) připravujeme oblíbený výprodej oblečení a uděláme místo pro nové zboží. V tomto týdnu Vás také v kavárně čekají zajímavé akce a speciální valentýnské zákusky. Více na letáku v příloze.

Přejeme krásné zimní dny a těšíme se na Vás.

MŮŽETE NÁS TAKY NAJÍT NA NAŠICH NOVÝCH FACEBOOKOVÝCH STRÁNKÁCH: FB KROKOUŠ

Váš komunitní bazar Krokouš


Otevírací doba krámku Krokouš:

pondělí až středa 10:00 - 16:00
čtvrtek 10:00 - 18:00

Nakupování je výrazně zvýhodněné jednotným ceníkem, který najdete níže. Platí pro všechno oblečení s výjimkou výběrového. Najdete u nás zboží již od 10 Kč!


Jednotný ceník: 

Partneři

RUPRECHTICE.CZ - oficiální portál

Video TV RTM

Sousedské léto 2015 
Sousedské léto 2015 - pískoviště

On-line

Právě připojeni - hostů: 28 

Zřizovatel Centrawww.VivaBoty.Eu - Krásné a luxusní boty www.VivaBoty.Eu - Značková obuv www.VivaBoty.Eu - Značkové boty www.VivaBoty.Eu - Stylové boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní boty www.VivaBoty.Eu - Elegantní obuv www.VivaBoty.Eu - Dámské boty