Vážení přátelé a sousedé,

komunitní centrum se pomalu rozjíždí. Jak jen to jde zprovozňujeme po stavbě nové dešťové kanalizace naši komunitní zahradu, část s dětským hřištěm už je otevřená.  Zatravňujeme nově další plochy a stavba v zadní části zahrady už spěje ke zdárnému konci.

Otevřeli jsme pro Vás terasu kavárny od pondělí do pátku 14.00-18.30, přístup na terasu je buď směrem ze zahrady po schodišti u RC Zvoneček, nebo průchodem přes kavárnu (maminky s kočáky). Dále zůstávají k dispozici obědy k osobnímu odběru nebo závozu až k Vám domů, objednávejte na www.obedyliberec.cz nebo FB stánkách kavárny: @CafeDiCono.

Provoz Nízkoprahového klubu Zapes i Rodinného centra Zvoneček byl obnoven. Bližší informace naleznete na jejich stránkách, místo na setkání rodinného centra je nutno v současnosti kvůli omezené kapacitě rezervovat na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Krámek Krokoušje otevřen na zazvonění (u RC Zvoneček). Více informací naleznete na FB stránce @KrámekKrokouš.

V běžném provozu je i Sousedská půjčovna. Stroje si můžete u nás dále půjčovat viz. web.

Dále trvá naše nabídka pomoci - neváhejte nám zavolat či napsat (viz sekce Kontakty), jakmile bychom Vám mohli být s něčím užiteční - i kdybyste si potřebovali třeba „jen“ s někým popovídat. Možná, že řešíte i složitější situace v rodině, s výukou dětí, obavami o prarodiče, s finanční nejistotou či problémy se zaměstnáním. Ve všech těchto situacích i mnohých dalších Vám rádi budeme nablízku.

Tým KC Konopná